• Resultater Oppstemten Opp 2018

Resultater

Resultater

Kategori

Her finner du resultater for Oppstemten Opp 2018

Plass Start# Navn Klubb Tid
1 137 Per Christian Grieg Varegg 10:41.0
2 123 Espen Roll Karlsen Gneist 11:06.0
3 109 Helge Nesse BERGEN 11:22.0
4 136 Anders Kjærevik VARALDSØY 12:22.0
5 139 Erlend Sørheim Varegg 12:41.0
5 71 Kim Hetland RÅDAL 12:41.0
7 99 Jens Dybvik 5221 12:50.0
8 60 Bjarne Ludvigsen Varegg Fleridrett / Melkesyre / Cloudflex AS 13:00.0
9 160 Trygve Andresen Varegg Fleridrett / Mt. Goat - Bergen sør 13:17.0
10 174 Mats Mollandsøy BFG Bergen Løpeklubb 13:30.0
11 157 Ørjan Vika Fana IL 13:33.0
12 169 Bjørn Harald Bongom Varegg Fleridrett / Fjellgeitene 13:34.0
13 98 Terje Hordnes BFG Bergen Løpeklubb 13:36.0
14 102 Roar Teige Varegg Fleridrett 13:42.0
15 168 Bjart Are Hellen Mjølfjell Skilag 13:43.0
16 146 Kevin Gloppen Loddefjord IL 13:56.0
17 91 Andreas Ola Haavik Fjordkraft Sykkel 14:01.0
18 78 Morten Thomassen Baune 14:07.0
19 158 Emma Dyrhovden Bjørn West IL 14:08.0
20 50 Sander Gravelsæter Søreng Fana IL 14:13.0
21 38 Ørjan Greve NESTTUN 14:20.0
22 4 Andreas Hovden HAGAVIK 14:24.0
23 172 Kim Olw Hansen   14:27.0
24 165 Harald Bakke BØNES 14:30.0
25 44 Ørjan Vågstøl Bergen CK 14:32.0
26 18 Espen Brynildsen Olsen RÅDAL 14:34.0
27 105 Jan Rolland BERGEN 14:35.0
28 96 Nils Lauvås Grade Cycling 14:45.0
29 73 Lars Bjørnerud Remmen Baune 14:47.0
30 92 Gard Sundal Grøneng TV 2 14:57.0
31 39 Sigmund Husebø BERGEN 14:58.0
32 145 Martin Tesdal Sport Norge 15:01.0
33 69 Bjørn Instanes Varegg Fleridrett 15:06.0
34 113 Bjørn Erik Refsnes Christina Moe Hansen / Acceptor 15:07.0
35 64 Sjur Georg Mæland Fana IL / Sjur Georg Mæland 15:08.0
36 173 Kristian Halby BERGEN 15:10.0
36 48 Tord Stokholm Extreme Vikings 15:10.0
38 26 Bahereh Ganji BERGEN 15:11.0
39 46 Gisle Pedersen Bergen Triathlon Club 15:29.0
40 101 Simon Westhof Gønneklubben IL 15:32.0
40 82 Snorre Furnes Baune 15:32.0
42 95 Jan Olaf Onarheim HAUGLANDSHELLA 15:47.0
43 21 Frode Emil Brakstad FREKHAUG 15:50.0
44 149 Vetle Ueland Baune 15:52.0
45 20 Lars Albert STRAUMSGREND 15:53.0
46 97 Torleiv Bakke Lygren Gneist 15:55.0
47 17 Carlos Fernandez MORVIK 16:02.0
47 27 John Grahl-Madsen BERGEN 16:02.0
49 37 Bjørn Chr Larsen Bergen CK 16:03.0
50 51 Silja Maria Gravelsæter Fana il 16:07.0
50 118 Terese Andersen Total Kropp AS 16:07.0
52 170 Svein Olav Espeland Jægervatnet IL / Jondal IL 16:08.0
53 155 Eirik Nordgård Ukriken643 16:10.0
54 147 Kjetil Gloppen   16:13.0
54 55 Konrad Mykkeltvedt Baune 16:13.0
56 76 Sander Thomassen Baune 16:20.0
57 12 Jan Wilhelm Werner PARADIS 16:24.0
58 80 Aleksander Løberg Baune 16:26.0
59 171 Vadim Buzulan   16:28.0
60 298 Ulrik Hellen Varegg Fleridrett 16:33.0
61 61 Maria Holme Lidal LAKSEVÅG 16:35.0
62 152 Ludvig Færø Linde Baune 16:38.0
63 140 Iver Dahl Kvernbit IL 16:52.0
64 75 Øyvind Amdam Strømsøe Baune 17:03.0
65 47 Iren Stokholm Extreme Vikings 17:06.0
65 86 Olav Støfringsdal BERGEN 17:06.0
67 59 Finn-Ole Haugland Varegg Fleridrett 17:20.0
67 161 Torbjørn Lunde BERGEN 17:20.0
69 24 Gunn-Elisabeth Fauskanger KJERRGARDEN 17:22.0
70 138 Camilla Grieg Grieg 17:25.0
71 49 Mathias Gravelsæter Søreng Fana IL 17:28.0
71 148 Tonje Overvik Olsen BERGEN 17:28.0
73 100 Cecilie Christensen Bergen Triathlon Club 17:36.0
74 112 Christina Moe Hansen Christina Moe Hansen 17:37.0
74 119 Heinrich Stuhr Total Kropp AS 17:37.0
76 117 Stein Rune Øyjordsbakken Halleraker Total Kropp AS 17:39.0
77 68 Rolf Kahrs Hansen BERGEN 17:42.0
77 144 Simen Elias Eriksen Constructa 17:42.0
79 70 Harald Søviknes Kondis 17:50.0
79 297 Kim Eidhammer AJK 17:50.0
81 159 Yngve Hellesø FLAKTVEIT 17:53.0
82 143 Georg Tjønnås Constructa 17:56.0
83 141 Sigurd Vargervik Constructa 18:10.0
84 110 Benjamin Enæs Kobbeltvedt BERGEN 18:16.0
85 58 Martin Stokholm Varegg 18:22.0
86 300 Sigbjørn Fjelland RÅDAL 18:25.0
87 107 Ingebjørg Oddsdotter Sævareid BERGEN 18:30.0
88 31 Maris Muca FANA 18:33.0
89 1 Ida Høsteng FLAKTVEIT 18:34.0
90 88 Hans Christian Smith-Sivertsen NESTTUN 18:35.0
91 53 Annette Brenner Kondis 18:43.0
91 89 Simon Høynes Hagenes Sotra Sportsklubb 18:43.0
93 167 Roger Anglevik Fry 18:45.0
94 32 Paul Ove Straume STRAUME 18:46.0
95 65 Monica Røst LAKSEVÅG 18:52.0
96 299 Morten Hauso   18:53.0
97 67 Alf Bøen BERGEN 19:07.0
98 120 Andreas Wiel Total Kropp AS 19:08.0
99 81 Kristian Vange Baune 19:13.0
100 108 Sissel Sævareid Ellefsen KROKSTADELVA 19:23.0
101 79 Sebastian Vange Baune 19:31.0
102 114 Torgeir Vaula NESTTUN 19:33.0
103 74 Ørjan Morom Baune 19:47.0
104 62 Sigve Larsen Helse Vest IKT 20:03.0
105 93 Ragnhild Sæterlid RÅDAL 20:05.0
106 94 Frode Valsø BERGEN 20:27.0
107 124 Anette Fondevik Allier Gruppen 20:53.0
108 23 Marita Berg Selvik ULSET 20:55.0
109 14 Margot Carlsen LODDEFJORD 21:03.0
110 52 Sigurd Henriksen FRI IL 21:11.0
111 57 Trond Åkernes Telesport 21:18.0
112 36 Diana Palkauskaite BERGEN 21:28.0
113 111 Ane Støyva FANA 21:29.0
114 84 Annette Furnes Baune 21:45.0
115 116 Ingar Romslo BFG Bergen Løpeklubb 21:51.0
115 85 Ståle Furnes Baune 21:51.0
117 132 Arne Kvinge Allier Gruppen 22:06.0
118 83 Olav Furnes Baune 22:08.0
119 106 Julie Eikemo KLEPPESTØ 22:09.0
120 13 Tove Gjesdahl FYLLINGSDALEN 22:44.0
121 135 Julie Skadal BERGEN 23:06.0
122 11 Robin Brakstad FREKHAUG 23:11.0
123 128 Erik Aschjem Allier Gruppen 23:16.0
124 35 Ole Asgeir Svenheim LONEVÅG 23:17.0
124 134 Tilde Skadal Tylden   23:17.0
126 164 Ole Lexau Næsse RÅDAL 23:27.0
127 163 Therese Larsen BERGEN 23:43.0
128 151 Toril S. Vik Varegg Fleridrett 23:53.0
129 162 Daniel Næsse RÅDAL 23:56.0
130 33 Kari Magrete Åkernes FLAKTVEIT 24:06.0
131 15 May Eli Ree BERGEN 24:13.0
132 104 Linn-Kristin Mathisen KLEPPESTØ 24:15.0
133 166 Tuva Bakke BØNES 24:39.0
134 66 Anastasia Skotnikova BERGEN 24:50.0
135 142 Ingrid Småbrekke Constructa 24:51.0
136 126 Knut Georg Flo Allier Gruppen 25:20.0
137 129 Elin Hopp Skaare Allier Gruppen 25:39.0
138 130 Camilla Berentsen Flo Allier Gruppen 26:47.0
139 3 Tine May LONEVÅG 26:54.0
140 87 Ole Sjurdal SK Fett 27:46.0

Om du vil se nærmere på tider finner du mer info på eqtiming.no sine sider.